O firmě

Firma Obaly Ladický byla založena 1996 jako firma na výrobu výsekových forem. V této oblasti se nám dařilo natolik, že jsme se rozhodli rozšířit činnost o výrobu obalů , opravy strojů a obchodní činnost. Našimi zákazníky jsou strojařské, potravinářské firmy, firmy na zpracování plastu, vinařské společnosti a drobní živnostníci. Obaly rozvážíme jak po Moravě, tak i do Čech, včetně Prahy.

Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům. Obchodník, který Vás navštíví, se postará o vzorky, zkontroluje grafické podklady pro tisk, potvrdí objednávku a po celý průběh výroby je schopný Vás informovat o stavu zakázky. Máme zkušenosti v oblasti návrhu, vývoje, vzorkování a úprav balení. Umíme navrhnout optimální druh lepenky, jak hladké tak vlnité. Opíráme se o spolupráci s laboratoří, která nám zjistí přesné složení lepenek a my následně dle požadavku zákazníka navrhujeme lepenky vhodné pro kartony při stohování (pevnost na hranu) nebo pro kartony zásilkových služeb (pevnost při protlaku).

I přes záměr podnikání v oblasti malých a středních zakázek se firma neustále rozrůstá. Každoročně investujeme do nových technologií, ale i výrobních a skladových prostor. Poslední velkou investicí je nákup vlastních zánovních skladových prostor ve velikosti 750m2 . Tato hala je primárně určena jako sklad hotových obalů. Díky této investici je bezplatné uskladnění obalů našich zákazníků samozřejmostí.

Od prvotních okamžiků má firma jednoho majitele. Staráme se o to, aby jste se o balení nestarali. Spolehnout se znamená, že co slíbíme, to splníme včas a kvalitně. Je jen na Vás, zda nás prověříte.

Vy víte co, my víme jak.

Milan Ladický